TTAF Group CEO

CEO'nun Mesajı

Değerli iş ortaklarımız, kıymetli çalışanlarımız,

2020 yılı, tüm ülkeler, toplumlar, şirketler ve tüketiciler için büyük dönüşümleri de beraberinde getirdi. COVID-19 pandemisinin gölgesinde geçen bu dönemde, tüm dünya ülkeleri büyük sıkıntılar yaşadı. Türkiye’de de bu pandeminin etkilerini çok ciddi biçimde hissettik.Şirketimiz pandeminin zorluklarıyla mücadele ederken, ilk önce çalışanlarımızın sağlığını tüm faaliyetlerimizin temeline koyduk. “Tek bir çalışanımızı bile geride bırakmama” yaklaşımımız doğrultusunda gerekli tedbirleri hızlıca aldık ve bunları titizlikle vede kararlılıkla uygulamayı sürdürdük. Bununla birlikte çevresel, sosyal ve yönetsel sürdürülebilirlik alanında da ciddi çaba harcadık ve ilerlemeler kaydettik.

Bu dönemde bir yandan ana işlerimizdeki güçlü performansımızı sürdürürken bir yandan da yeni yatırımlar yapmaya devam ettik. 2021 itibariyle iki yeni üretim şirketimizin temellerini attık.

RİSE-X Teknoloji A.Ş ile Ar-Ge ve inovasyonu birinci hedeflerimizden biri olarak konumlandırdık. Elektronik kart tasarımı, Robotik proses otomasyonu, yapay zeka, gömülü yazılım gibi yeni nesil teknolojileri iş ortaklarımıza sunmaya başladık. Diğer bir yatırımımız olan FOBOS Endüstri A.Ş ile Mühendislik plastikleri, Plastik enjeksiyon ve çok hassas kalıp tasarımlarıyla geleceğin teknoloji anlayışını şekillendirip hayata geçirdik.

Hızla değişen global dünyada çevik, esnek bir yönetim anlayışıyla, küresel ve yerel ayak izimizi pekiştirecek, uzmanlık alanlarımızda lider olma kararlılığımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte , başta çalışanlarımız olmak üzere, tüm paydaşlarımıza katkı ve güvenleri için teşekkür ediyorum.

Ufuk CAN
CEO

Size nasıl yardımcı olabiliriz?