FOBOS

Hakkında

TTAF Elektronik grup şirketleri arasında yer alan FOBOS Plastik, 2.500 m2 kapalı alanda ve 1.500 m2 açık alanda tecrübeli ve uzman kadrosuyla üretim faaliyetine İstanbul’da devam etmektedir.  

Yüksek teknoloji makine parkuru ve üstün hizmet ayrıcalıkları ile müşterilerinin taleplerine özel plastik enjeksiyon ve kalıplama çözümleri ile katma değer sağlamaktadır.

Ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya ve havacılık sektörlerinde hizmet sağlayıcı olarak yer alan FOBOS Plastik, 15 tondan 320 tona kadar 25 adet plastik enjeksiyon makinası ile ihtiyaca özel plastik parça imalatı ve montajı hizmeti sunmaktadır.

Üreticilere ait mevcut ürünlerin, kalıpların veya tasarımların geliştirilmesinde, uygulanması ve üretilmesi süreçlerindeki potansiyellerini arttırması amacıyla katma değer sağlamakta ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Fobos Plastiğin ana şirketi olan TTAF Elektronik Grubu, 2003’ten beri 4 şirketi ve 200 den fazla çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

FOBOS

Araştırıyor, geliştiriyor, katma değer sağlıyoruz!

Önceliğimiz Müşteri memnuniyeti

Fobos; ileri teknoloji ve doğa dostu kalıp tasarımı çözümleri ve uygulamaları ile hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. 2500 m2'lik İstanbul tesisinde, ‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesi ışığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve Milli üretimi destekliyoruz!

Fobos, yerli üretimi ve ihracatı arttırıp paydaşlarına ve müşterilerine yerli üretimin avantajlarını sunmakta, yerli üretimin piyasada kabul görmesini sağlamaktır. Bu sayede ülke ekonomisi için katma değer sağlamaktadır

Yüksek Teknoloji

Başarılı bir çözüm için doğru teknolojiyi kullanmanın anahtar rol oynadığına inanıyor, müşteri memnuniyeti ve üretim kalitesini uluslararası standartlarda sunmak için çalışıyoruz.

FOBOS

Grup Şirketlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?