Cnc Kayar Otomat

CNC Kayar Otomat ile üretilen parçaların imalatında yüksek teknolojili ve yüksek hassasiyet göz önüne alınarak sürdürülebilirlik hedeflenmektedir. Bunun için gerekli olan doğru makina ve kesici takım seçimi önem arz etmektedir. FOBOS olarak üretimimiz içinde tüm gerekli olan hassasiyetlere dikkat ederek 3mm den 20mm kadar olan talaşlı imalatlarda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dünya ile rekabet etmeye çalıştığımız günümüzde sadece doğru teçhizat değil aynı zamanda doğru ve uzman ekibimizle de yanınızdayız.

Önceliğimiz Müşteri memnuniyeti

Fobos; ileri teknoloji ve doğa dostu kalıp tasarımı çözümleri ve uygulamaları ile hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. 2500 m2'lik İstanbul tesisinde, ‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesi ışığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve Milli üretimi destekliyoruz!

Fobos, yerli üretimi ve ihracatı arttırıp paydaşlarına ve müşterilerine yerli üretimin avantajlarını sunmakta, yerli üretimin piyasada kabul görmesini sağlamaktır. Bu sayede ülke ekonomisi için katma değer sağlamaktadır

Yüksek Teknoloji

Başarılı bir çözüm için doğru teknolojiyi kullanmanın anahtar rol oynadığına inanıyor, müşteri memnuniyeti ve üretim kalitesini uluslararası standartlarda sunmak için çalışıyoruz.

Üretim Alanlarımızı Keşfedin!

Sektör ve müşterilerimizin talepleri özelinde doğa dostu teknoloji çözümlerimiz ile dünyanın dört bir yanına katma değer sağlıyoruz!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?