Dikey Enjeksiyon (Over Molding)

OverMolding Nedir: Kablo düzeneklerini ve konnektörleri zorlu son kullanım ortamlarına karşı yalıtımını sağlamak  için üstün bir çözümdür. İster sterilizasyon gerektiren tıbbi bir uygulama, isterse etkili gerilim azaltma gerektiren bir konnektör olsun, Fobos Plastik Overmolding çözümleri ile yanınızda.

OverMolding İşlemi: anahtar teslimi işlemimizin bir parçası olarak önceden monte edilmiş lehimli bir kablo ve PCB veya akıllı kablo ile başlar. Kalıplanmamış kablo tertibatınız güvenli ve dikkatli bir şekilde uygun kalıba yerleştirilir, kalıp seti kapanır ve boşluk uygun malzemesiyle dolar ve doğrudan kabloya gerilim azaltıcı ve koruyucu sızdırmaz bir bileşen oluşturur.

Önceliğimiz Müşteri memnuniyeti

Fobos; ileri teknoloji ve doğa dostu kalıp tasarımı çözümleri ve uygulamaları ile hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. 2500 m2'lik İstanbul tesisinde, ‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesi ışığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve Milli üretimi destekliyoruz!

Fobos, yerli üretimi ve ihracatı arttırıp paydaşlarına ve müşterilerine yerli üretimin avantajlarını sunmakta, yerli üretimin piyasada kabul görmesini sağlamaktır. Bu sayede ülke ekonomisi için katma değer sağlamaktadır

Yüksek Teknoloji

Başarılı bir çözüm için doğru teknolojiyi kullanmanın anahtar rol oynadığına inanıyor, müşteri memnuniyeti ve üretim kalitesini uluslararası standartlarda sunmak için çalışıyoruz.

Üretim Alanlarımızı Keşfedin!

Sektör ve müşterilerimizin talepleri özelinde doğa dostu teknoloji çözümlerimiz ile dünyanın dört bir yanına katma değer sağlıyoruz!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?