Yatay Enjeksiyon

Teknik parçaların üretiminde uzman kadrosu ve yüksek teknolojili makineleri ile  Fobos 0,1 gramdan 1200gr'a kadar parçaların üretimini kaliteli şekilde sağlamaktadır. Yıllık 1000 tona ulaşan plastifikasyon kapasitesine sahip Fobos, geniş ve nitelikli makine parkurları ile kararlı ve hassas üretim hedeflemektedir.

Ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya ve havacılık sektörlerinde hizmet sağlayıcı olarak yer alan FOBOS Plastik, 15 tondan 320 tona kadar 25 adet plastik enjeksiyon makinası ile ihtiyaca özel plastik parça imalatı ve montajı hizmeti sunmaktadır.

 

Önceliğimiz Müşteri memnuniyeti

Fobos; ileri teknoloji ve doğa dostu kalıp tasarımı çözümleri ve uygulamaları ile hem Türkiye'de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur. 2500 m2'lik İstanbul tesisinde, ‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesi ışığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve Milli üretimi destekliyoruz!

Fobos, yerli üretimi ve ihracatı arttırıp paydaşlarına ve müşterilerine yerli üretimin avantajlarını sunmakta, yerli üretimin piyasada kabul görmesini sağlamaktır. Bu sayede ülke ekonomisi için katma değer sağlamaktadır

Yüksek Teknoloji

Başarılı bir çözüm için doğru teknolojiyi kullanmanın anahtar rol oynadığına inanıyor, müşteri memnuniyeti ve üretim kalitesini uluslararası standartlarda sunmak için çalışıyoruz.

Üretim Alanlarımızı Keşfedin!

Sektör ve müşterilerimizin talepleri özelinde doğa dostu teknoloji çözümlerimiz ile dünyanın dört bir yanına katma değer sağlıyoruz!

Size nasıl yardımcı olabiliriz?